.

Aktualności, relacje, wywiady

aktualnosc obraz

ZASMAKUJ W POLSKIM WINIE – Pałac Mierzęcin

2023-09-18

Kiedy posadzono przypałacową winnicę w Mierzęcinie była ona jedną z największych w Polsce. Dobrze zaplanowana i profesjonalnie prowadzona, do dziś pozostaje w czołówce najciekawszych przedsięwzięć winiarskich w naszym kraju.


aktualnosc obraz

XVII Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle - wspomnienie.

2023-09-17

Nie są największe, ale są ogólnopolskie. Nie są najstarsze, ale odbywają się niezawodnie, zawsze w ostatni, pełny weekend wakacji. Impreza łączy przyjemną, wyważoną ilość rozrywki z dozą edukacji i zacną porcją kultury i sztuki.


aktualnosc obraz

Zmiany, zmiany, zmiany....

2023-09-05

EnoPortal działa już ponad sześć lat jako wirtualny przewodnik po świecie polskiego wina, winiarstwa i enoturystyki. Najwyższy czas, żeby jeszcze lepiej dostosować ją do potrzeb i oczekiwań jego użytkowników.


aktualnosc obraz

ZASMAKUJ W POLSKIM WINIE – Winnice Czajkowski

2023-09-04

Wyróżnikiem winnicy jest wino czerwone powstające z owoców poddawanych podsuszeniu, a jednym z sekretów sukcesu jest małe obciążanie krzewów.


aktualnosc obraz

XVII Międzynarodowe Dni Wina

2023-08-22

Moc atrakcji i rekordowa liczba wystawców.


aktualnosc obraz

ZASMAKUJ W POLSKIM WINIE – DOM JANTOŃ

2023-08-14

Mimo, że całe przedsięwzięcie zachowuje rodzinny charakter, to przetwórnia oraz proces tworzenia win cechują się niezwykłym profesjonalizmem.


aktualnosc obraz

Carpathian Wine Fest – wino w Rzeszowie

2023-08-05

Wino, dobre jedzenie, spotkania, opowieści… - przyjemnie spędzony czas.


aktualnosc obraz

ZASMAKUJ W POLSKIM WINIE – Winnica Kazimierskie Wzgórza

2023-07-31

Sekretem tego miejsca jest dbałość o szczegóły. Na wysoką jakość win pracuje się tutaj przez cały sezon, przede wszystkim dbając o winne krzewy. Dojrzałość oraz aromatyczność owoców to pierwszy i najważniejszy warunek stworzenia dobrego wina. Do tego umiejętne wykorzystanie technologii i wiedzy oraz odrobina fantazji przy winifikacji.


aktualnosc obraz

I OGÓLNOPOLSKI KAZIMIERSKI FESTIWAL WINA – bardzo dobry początek nowego winnego święta w pięknym stylu.

2023-07-28

Najczęstsze podsumowanie Festiwalu, które jednocześnie jest chyba najlepszym komplementem to: „Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji”.


aktualnosc obraz

Winnica Sztukówka zaprasza na WESELE i potańcówkę z kapelą Kurasie z Lubziny

2023-07-28

To już ostatnia nasza impreza w wakacje i zamierzamy ją hucznie świętować. Najlepszym winem, jedzeniem, rękodziełem i potańcówka na podłodze pod gołym niebem.