.

Winnica

55 - 100

Powierzchnia

4,00ha

Rok zał.

2015
Promowana
Degustacje dog-friendly Zwiedzanie English

O nas

Winnica 55-100 to historia miejsca, które połączyło ludzi dla tworzenia dobrego wina. Przekaz jest prosty, nasza nazwa jest kodem pocztowym miejsca w którym działamy. Znaczek symbolizuje niezapomniane spotkania pamiątki wspaniałych doświadczeń i podróży do miejsc, w których czujesz się jak na szczycie świata. To również symbol komunikacji między ludźmi i naszej historii, którą chcemy Wam przekazać.

Winnica 55-100 położona jest na przepięknych Wzgórzach Trzebnickich, charakteryzujących się wyjątkowym mikroklimatem i najdłuższym okresem wegetacyjnym w Polsce. Dojazd z Wrocławia zajmuje zaledwie 20 min.

Oferta

Na miejscu organizujemy degustacje połączone ze zwiedzaniem winnicy i winiarni, ilustrując tajemnice uprawy i produkcji tego niesamowitego trunku. Łączą one w sobie przyjemność z odkrywania aromatów, smaków i kolorów wina wszystkimi zmysłami oraz relaks na łonie natury. Jesteśmy miejscem przyjaznym zwierzętom 🙂

Atrakcje

Organizujemy imprezy tematyczne, pikniki, koncerty, różnego rodzaju warsztaty. Informacje o nich znajdziecie na naszych mediach społecznościowych.

Atrakcje w okolicy

Wzgórza Trzebnickie ze względu na ukształtowanie terenu i wyjątkowe walory przyrodnicze nazywane są małą Toskanią. Znajdują się tu liczne trasy piesze i rowerowe - słynny Rowerowy Szlak bursztynowy EV 9 – będący częścią międzynarodowej sieci szlaków Eurovelo. Poza pięknymi krajobrazami w pobliskiej wsi znajduje się Małe Muzeum Ludowe w Marcinowie, a dalszej okolicy m.in.: Stawy Trzebnickie, Międzynarodowe Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej i Pocysterski Klasztor w Trzebnicy.

Gdzie jesteśmy?

Województwo:

Dolnośląskie

adres:

Rzepotowice 17

telefon:

730706690

mail:

kontakt@55100.pl

media:

Uprawiane szczepy/odmiany

Solaris, Muscaris, Regent