.
Winobusem do Winnicy!

Winobusem do Winnicy!w winnicy
Kiedy
2021-06-11 10:45
Lokalizacja
Święto Wina w Janowcu
Organizator
Eat Polska Food Tours
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook www

Wycieczka w ramach Święta Wina w Janowcu

🍇 Święto Wina w Janowcu to wyjątkowe winiarskie wydarzenie, na którym spotykają się winiarze z Małopolskiego Przełomu Wisły oraz wszyscy entuzjaści polskiego wina, turyści i specjaliści z branży, aby wspólnie cieszyć się najlepszymi winami z okolicy.

🍇 W tym roku po raz pierwszy macie okazję nie tylko wziąć udział w atrakcjach organizowanych na terenie Zamku w Janowcu, ale i odwiedzić trzy okoliczne winnice, żeby przekonać się, jak uprawiane są winogrona i jak wygląda ich droga z krzewu do naszego kieliszka. To jedyna taka okazja, żeby jednego dnia odwiedzić aż trzy lubelskie winnice, porozmawiać z pracującymi tam winiarzami o ich pracy i spróbować win prosto z ich piwnic.

🚌 Zapraszamy do naszego winobusa! Wejdźcie na pokład i dajcie się zabrać na wycieczkę po jednym z najpiękniejszych regionów winiarskich w Polsce.

🍷 Wycieczka jest organizowana w ramach programu Święta Wina w Janowcu 2021 we współpracy z uczestniczącymi winnicami i Stowarzyszeniem Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły.

🔥 SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM I REZERWUJ BILETY! 🔥
👉 http://bit.ly/winobus
cena: 75 PLN / os.

Liczba miejsc ograniczona!

🥂 A co w programie? 🥂

🍇 odwiedź trzy winnice: Winnicę Mickiewicz, Winnicę Las Stocki i Winnicę Rzeczyca w czerwcu, kiedy winnice zielenią się od liści
🍇 spróbuj min. 10 win z winnic Małopolskiego Przełomu Wisły
🍇 sprawdź osobiście jak przebiega proces powstawania wina od krzewu do butelki
🍇 dowiedz się, co sprawia, okolice Janowca i Kazimierza Dolnego mają tak wyjątkowe warunki do uprawy winorośli
🍇 poznaj winiarzy i sam zapytaj ich o co tylko chcesz
🍇 oglądaj przepiękne krajobrazy - nie wszyscy o tym wiedzą, ale najpiękniejsze miejsca są zawsze tam, gdzie powstaje pyszne wino

Ruszamy z Kazimierza Dolnego i z Warszawy!

🔥 REZERWUJ BILETY! 🔥
👉 http://bit.ly/winobus
cena: 75 PLN / os.