.
WINOBRANIE W WINNICY NATALE 2022

WINOBRANIE W WINNICY NATALE 2022w winnicy
Kiedy
2022-09-24 12:00
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

W tym roku Wielkie Święto Winobrania celebrować będziemy w ostatni weekend września. Już cieszymy się na spotkanie z Wami - pasjonatami win wytrawnych i półwytrawnych i serdecznie zapraszamy zarówno stałych gości jak i nowe osoby. Obiecujemy, że na tym wydarzeniu nikt nie będzie się nudził 🙂 Co przygotowaliśmy dla Was w tym sezonie ?
Już od południa będziecie mogli podążyć w zielone alejki naszej winnicy aby wybrać najpyszniejsze owoce - możecie je jeść do woli (czekać na Was będą zarówno odmiany czerwone jak i białe). Odkryjemy dla Was tajemnicę naszych win i będziecie mogli obejrzeć cały proces przetwarzania winogron, od momentu ich zerwania przez odszypułkowanie, macerację i wyciskanie w prasie. Chętni będą mogli zwiedzić naszą halę produkcyjną i posłuchać ciekawostek o winie.
Kolejny etap naszego Święta to opowieści o winie przy degustacji win białych i czerwonych oraz wspólne biesiadowanie. Przygotujemy dla Was ognisko i grilla z regionalnymi smakołykami. Zadbamy także o oprawę muzyczną.
Pomyśleliśmy również o dzieciach (które z rodzicami wchodzą bezpłatnie) i to dla nich będzie przygotowana strefa zabawy z dmuchańcami do zjeżdżania i skakania oraz przejażdżki bryczką.
Ponieważ zależy nam aby każdy z gości miał gdzie wygodnie siedzieć i mógł skorzystać ze wszystkich atrakcji liczba osób uczestniczących w wydarzeniu jest ograniczona. Rezerwujcie zatem czas 24 września na wspólną, dobrą zabawę.
O kolejności zapisów decyduje zgłoszenie (w wiadomości lub mailowo) i wpłata na konto 12 1240 3347 1111 0011 0397 5752. Po rezerwacji i umieszczeniu na liście powiadomimy w wiadomości prywatnej.
Inwestycja w ten wspaniale spędzony dzień to tylko 100 zł/osobę, dzieci zapraszamy bezpłatnie
Impreza jest imprezą zamkniętą.
Ruszamy z zapisami pod numerem tel 604442557 lub poprzez wiadomość prywatną lub mailowo.
 
źródło: https://www.facebook.com/events/794989335173583/