.
Szaleństwo zamknięte w butelce, czyli o polskich pét-natach i winach musujących

Szaleństwo zamknięte w butelce, czyli o polskich pét-natach i winach musującychwirtualne
Kiedy
2020-11-26 19:00
Lokalizacja
internet
Organizator
Dwór Sanna
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

Spotkajmy się razem na winie!

Ruszamy z nowym, wyjątkowym cyklem spotkań online dla miłośników win! Dzięki nim będą Państwo mogli uczestniczyć w wirtualnym spotkaniu na żywo - zdobyć obszerną wiedzę o polskich winach, bez wychodzenia z domu!
Profesjonalne warsztaty ze znawcą wina - Maciejem Nowickiem (prowadzącym całą serię naszych spotkań) oraz Piotrem Pietrasem (jednym z najbardziej uznanych i wykwalifikowanych sommelierów na świecie) i Karolem Nizio (mózgiem i sercem winnicy Dworu Sanna) wprowadzą Was w świat polskich win specjalnych i eksperymentalnych. Czym są podbijające ostatnio pét-naty i jak się wytwarza wina musujące tradycyjną metodą szamańską? Tego wszystkiego dowiecie się już 26 listopada!
To niepowtarzalna sposobność, żeby poszerzyć swoją somelierską widzę, posłuchać wprowadzenia ekspertów branży winiarskiej, być świadkiem ich dyskusji i zadać pytania, a następnie wziąć udział we wspólnej degustacji online win Dworu Sanna (często niedostępnych w sprzedaży regularnej). Spotkania będę się odbywały na żywo, na Zoomie, dla zamkniętej grupy odbiorców, którzy zaopatrzą się w zestaw win, taki sam jaki będą prezentować nasi specjaliści.

Webinar jest darmowy, przy zakupie dedykowanego pakietu win.
W zestawie znajdą Państwo wina:
Musujące:
Johanniter'18
Seyval'18
Pét-Nat:
Pomarańcz'18
Muscaris'20
Seyval Blanc macerowany
Wino-niespodzianka

Cena 400 zł (darmowa dostawa)

Zapisy przyjmujemy do 18.11 mailowo: recepcja@dworsanna.pl lub telefonicznie: 606 112 473

 

źródło: https://www.facebook.com/events/1122926954796019