.
W winnicy

Polskie Wino dla Początkujących: Degustacja Onlinewirtualne
Kiedy
2020-11-25 19:00
Lokalizacja
Internet
Organizator
Eat Polska Food & Vodka Tours
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

Czy dobre wino można znaleźć tylko za granicą? Czy Polskie wino to jedynie słodki ulepek o drożdżowym zapachu, pijany niegdyś przy babcinym stole? Jak powstaje prawdziwe wino w naszym kraju i gdzie go szukać? Jeśli pragniesz poznać odpowiedzi na te pytania, dołącz do nas na specjalnym warsztacie Polskie Wino dla Początkujących.

Podczas dwugodzinnego warsztatu dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o sztuce degustacji, metodach produkcji i czynnikach wpływających na smaki i aromaty wina. Poznasz regiony winiarskie i najważniejsze winnice w Polsce, a także pod okiem ekspertów posmakujesz naszej selekcji pięciu polskich win.

Nasz warsztat będzie prowadzony na poziomie podstawowym i nie musisz posiadać żadnej wiedzy z zakresu win. Po wykupieniu udziału w wydarzeniu dostaniesz od nas komplet degustacyjnych próbek, gotowych na przelanie do kieliszków. Wystarczy, że połączysz się z nami z własnego mieszkania i dasz się zabrać na wirtualną wyprawę do świata polskiego winiarstwa!

Degustację poprowadzą Monika Gruszfeld i Michał Sobieszuk, absolwenci międzynarodowej szkoły Wine and Spirits Education Trust.

W cenie:
- dwugodzinny warsztat, podczas którego odpowiemy na wszystkie Twoje pytania na temat Polskiego wina
- zestaw 5 degustacyjnych porcji win, dostarczony do wybranego przez Ciebie paczkomatu w dniu wydarzenia
- podsumowanie degustacji i materiały na temat polskiego winiarstwa wysyłane mailem po warsztacie
- zniżka na degustację Polskie Wino dla Zaawansowanych.

 

źródło: https://www.facebook.com/events/452643899050340/