.
Piknik w Winnicy Zagardle

Piknik w Winnicy Zagardlew winnicy
Kiedy
2019-06-30 12:00
Lokalizacja
Winnica Zagardle
Organizator
Winnica Zagardle
Dostępność
publiczne
Wstęp
wolny
Media
facebook

Szukacie wyjątkowego miejsca na weekendowy relaks i jesteście otwarci na nowe doznania smakowe? Zaczynacie przygodę z atrakcjami Jury Krakowsko-Częstochowskiej i chcecie poznać jej tajemnice? Uwielbiacie lokalne wino i jedzenie? W ostatnią niedzielę czerwca zapraszamy Was na klimatyczny piknik w Winnicy Zagardle!

30 czerwca od 12:00 do 18:00 zachęcamy Was do odwiedzenia malowniczej miejscowości Szczodrkowice, położonej około 12 km od Krakowa, w okolicy miasteczka Skała. Winnica Zagardle to wyjątkowe miejsce położone na jurajskich wzgórzach, z której pochodzą świetnej jakości, nagradzane wieloma medalami wina i wytwarzane na miejscu smakowite wędliny. Tych wszystkich specjałów będziecie mogli zakosztować zupełnie za darmo, dowiadując się z pierwszej ręki, jak i gdzie zostały zrobione. Naszym wyjątkowym gościem będzie miejscowy pszczelarz z pasieki Szczodra Pszczoła, który opowie nam o tajnikach pszczelarstwa. W programie imprezy przewidujemy również nastrojowe ognisko.

Weźcie ze sobą kosze piknikowe, koce, krzesełka, leżaki, ( my zapewniamy stoły i ławeczki ) przygotujcie się na rewelacyjną zabawę we wspaniałym miejscu i dobrym towarzystwie. Wszelkie zwierzęta pod opieką mile widziane. :)

W ramach wydarzenia będzie istniała możliwość degustacji i zakupu wszystkich naszych win oraz miejscowych specjałów.
Z przyjemnością wysłuchamy Waszych opinii i odpowiemy na wszystkie pytania!

 

źródło: https://www.facebook.com/events/2263779963700220/

Chcecie wiedzieć więcej? Dzwońcie śmiało: 696-065-921.

Piknik w winnicy Zagardle

Piknik w winnicy Zagardlew winnicy
Kiedy
2021-06-12 12:00
Lokalizacja
Winnica Zagardle
Organizator
Winnica Zagardle
Dostępność
publiczne
Wstęp
wolny
Media
facebook

Przygotujcie się na dobrą zabawę we wspaniałym miejscu i dobrym towarzystwie.

Szukacie wyjątkowego miejsca na weekendowy relaks i jesteście otwarci na nowe doznania smakowe? Zaczynacie przygodę z atrakcjami Jury Krakowsko-Częstochowskiej i chcecie poznać jej tajemnice? Uwielbiacie lokalne wino i jedzenie? W ostatnią niedzielę maja zapraszamy Was na klimatyczny piknik w Winnicy Zagardle!
30 maja od 12:00 do 18:00 zachęcamy Was do odwiedzenia malowniczej miejscowości Szczodrkowice, położonej około 12 km od Krakowa, w okolicy miasteczka Skała. Winnica Zagardle to wyjątkowe miejsce położone na jurajskich wzgórzach, z której pochodzą świetnej jakości, nagradzane wieloma medalami wina i wytwarzane na miejscu smakowite wędliny i sery. Tych wszystkich specjałów będziecie mogli zakosztować, dowiadując się z pierwszej ręki, jak i gdzie zostały zrobione. W programie imprezy przewidujemy również nastrojowe ognisko, które będzie cały czas do waszej dyspozycji
Weźcie ze sobą kosze piknikowe, koce, krzesełka, leżaki i koniecznie parasole przeciw słoneczne. My zapewniamy stoły, ławeczki i namioty. Przygotujcie się na dobrą zabawę we wspaniałym miejscu i dobrym towarzystwie. Wszelkie zwierzęta pod opieką mile widziane. 🙂
W ramach wydarzenia będzie istniała możliwość degustacji i zakupu wszystkich naszych win serów oraz miejscowych specjałów w tym kiełbaski na ognisko. Będzie też możliwość nabycia pamiątek, a nawet sadzonek winorośli. Ze względu na słaby zasięg w winnicy nie będzie terminala płatniczego zatem warto zabrać ze sobą gotówkę.
Mapkę dojazdu do winiarni znajdą Państwo na naszej stronie www.winnicazagardle.pl w dziale kontakt. Samochody zostawiamy na specjalnie wyznaczonym parkingu poniżej winiarni. Parking oraz dojście do winnicy będą specjalnie oznaczone.
Z przyjemnością wysłuchamy Waszych opinii i odpowiemy na wszystkie pytania!
 
źródło: https://www.facebook.com/events/763057357745908/