.
Miłość lubi dobrze zjeść. Jagnięcina i polskie wina na Walentynki.

Miłość lubi dobrze zjeść. Jagnięcina i polskie wina na Walentynki.degustacja
Kiedy
2021-02-14 16:00
Lokalizacja
w domu
Organizator
Winnicomania, Muchówka. Winne siedlisko i Winnica Rodziny Steców
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

Przez żołądek do serca?

Przez żołądek do serca? Coś w tym jest 😉 Uważamy, że najprzyjemniejsze w życiu to kochanie i jedzenie. Dla nas duet doskonały. Drugi duet doskonały to wino i jedzenie. A już absolutnie bezwarunkowo doskonały to jedzenie i POLSKIE WINO. A może by tak połączyć i stworzyć doskonałe trio? Miłość, jedzenie i polskie wino? Zdecydowanie tak, bo jesteśmy przekonani że miłość lubi dobrze zjeść.
Zaaranżujemy dla WAS wieczór w najlepszym walentynkowym wydaniu, przy smacznie zastawionym stole. JAGNIĘCINA I POLSKIE WINA NA WALENTYNKI. Wiadomo, wino łączy ludzi i lubi towarzystwo, więc jeszcze lepiej smakuje kiedy połączymy je z jedzeniem. Nie wyobrażamy sobie lepszego dnia zakochanych.
Gościnne Pogórze - Muchówka. Winne siedlisko oraz Winnica Rodziny Steców, przygotowali dla Was walentynkowe paczki z tym co robią najlepiej. Wino i jagnięcina czyli lokalne pyszności najwyższej jakości.
 
WALENTYNKOWA PACZKA DLA 2 OSÓB
JAGNIĘCINA DUSZONA Z WARZYWAMI (450 gram)
BUTELKA CZERWONEGO WINA Z WINNICY RODZINY STECÓW
W CENIE 135 zł
Danie po przygotowaniu pakujemy próżniowo, dzięki czemu jedzenie jest dobrze zabezpieczone.
Walentynkowe paczki na terenie Krakowa rozwozimy bezpłatnie pod wskazany adres.
Na terenie Polski wysyłka (kurier/paczkomat) w cenie 25 zł, doliczane do paczki.
ZAMÓWIENIA przyjmujemy do 10 LUTEGO
telefonicznie 607 440 507 lub
meilem na winnicomania@gmail.com.
Przedpłata na konto.
 
WINNICA RODZINY STECÓW - piękna i spektakularnie położona, ekologicznie prowadzona, pogórzańska winnica została założona w 2007 roku i prowadzona jest praktycznie przez trzy pokolenia rodziny (WOW). Winnica położona jest zaledwie kilkanaście kilometrów od Tarnowa (zwanego perłą renesansu) na pięknym, zielonym Pogórzu, na południowo-zachodnim stoku wzniesienia Furmaniec. Z winnicy rozpościera się bajkowy widok na kameralne miasteczko Tuchów, pasma Beskidów i Brzanki. A przy wyjątkowo sprzyjających warunkach pogodowych, zachwyt budzi panorama Tatr.
Przesympatyczna winiarska familia bardzo angażuje się w winniczną pracę, a tej nie brakuje w 20 hektarowym gospodarstwie. Sama winnica zajmuje kilka hektarów. Największym atutem siedliska jest jego unikalny mikroklimat; dużo słońca, ciepłe wiatry, zróżnicowany rodzaj gleb.
Najważniejsze uprawiane dziś odmiany, to seyval blanc, bianca, hibernal, jutrzenka, johanniter, solaris na wina białe, oraz regent, rondo, marechal foch, leon millot na czerwone. I właśnie wina czerwone zajmują najwięcej miejsca w sercach rodziny Steców, która stawia na ich produkcję, przekonując, że siedlisko doskonale im sprzyja. Stecowe czerwienie doskonale harmonizują z jagnięcymi przysmakami przyrządzanymi w sąsiedzkim siedlisku.
 
MUCHÓWKA. Winne siedlisko słynie z gościnności i dobrego jedzenia. Urokliwe i familiarne gospodarstwo położone na obrzeżach sennego miasteczka Ciężkowice to prawie pół hektarowy folwark, który lubi tętnić życiem. Owce, maleńka winnica, ponad stuletnia, pogórzańska chata, klimatyczna stodoła, w której tradycja współgra z nowoczesnością, kojące widoki, dopełniają sielskości tego lokalnego genius loci. W myśl szekspirowskiej zasady dobre wino, dobra gościna i dobre towarzystwo, Muchówka z przyjemnością urządza kulinarne uczty dla swoich Gości. A baranina to ich bezapelacyjna specjalność.