.
KrakoWino czyli wine-bar-tour z polskim winem

KrakoWino czyli wine-bar-tour z polskim winemdegustacja
Kiedy
2021-10-30 16:00
Lokalizacja
Kraków
Organizator
WINNICOMANIA
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

KrakoWino to koncept dla każdego, ale w szczególności pomyśleliśmy o tych co niekoniecznie lubią wiejskie wycieczki do winnic, wszędobylskie owady i bzyczenie za uchem, wiatr we włosach i palące słońce na twarzy. Pomyśleliśmy o tych, którzy bardziej cenią sobie barowe przyjemności w miejskich murach i chcieliby zobaczyć Kraków od nieznanej jeszcze strony. Zapraszamy Was na spacer klimatycznymi uliczkami jednego z najpiękniejszych polskich miast w poszukiwaniu wyjątkowych aromatów i smaków, z historią polskiego winiarstwa w tle i anegdotami z życia rodzimych winiarzy.
Odwiedzimy miejsca, w których polskie wino ma szczególne znaczenie, gdzie z nieukrywaną sympatią kibicuje się polskiemu winiarstwu. W tym niecodziennym enotourze Kraków stanie się stolicą polskiego wina, stąd bowiem przy pomocy otwieranych butelek, wspólnie z naszym przewodnikiem "odwiedzimy" odległe polskie winne regiony.
Plan wycieczki
📌Startujemy o godzinie 16.00 w okolicach krakowskiego Rynku. Wycieczkę zakończymy około godziny 19.30 na krakowskim Kazimierzu.
🔍Odwiedziny 3 krakowskie lokale, a w każdym z nich poznamy inną winiarską historię.
🍷Spróbujemy 4 polskich win.
🧐Gwarantujemy ogrom wiedzy! Historia polskiego winiarstwa, rozwój i obecny stan. Dokładna charakterystyka, regiony, odmiany, style wina, kalendarz polskich winiarskich wydarzeń.
Koszt eno-wycieczki 255 zł/os
Zapisy na winnicomania@gmail.con
Potwierdzenie miejsca jest dokonanie płatności przelewem.
Wydarzenie kameralne że względu na jego charakter. Liczba miejsc 9.