.
Jesienne warsztaty z plecenia wianków w stylu boho z degustacją win i ogniskiem

Jesienne warsztaty z plecenia wianków w stylu boho z degustacją win i ogniskiemw winnicy
Kiedy
2021-10-10 14:00
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

🍂 Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Jesienne warsztaty z plecenia wianków w stylu boho połączone z degustacją win i ogniskiem na winnicy.🍂 Czyż nie brzmi bajecznie?
Poznajcie szczegóły całego wydarzenia i już rezerwujcie miejsca 🙂
📍KTO PROWADZI WARSZTATY?
Cześć, z tej strony Sisters’ Garden - Alicja i Liza 🙂 Razem prowadzimy rodzinną pracownię florystyczną! W branży kwiatowej jesteśmy od ponad 5 lat, a nasza własna pracownia ma niecałe 4 miesiące! Jest bardzo pięknie i optymistyczne i z tego powodu bardzo się cieszymy 🙂 Obie jesteśmy pasjonatkami piękna, estetyki, kwiatów i WINA. Uwielbiamy jesień, a najbardziej jej przepiękne barwy i odcienie! Dlatego razem z Beatą z Winnicy Katarzyna chciałybyśmy zaprosić Was na nasze jesienne warsztaty z plecenia wianków w stylu boho oraz na degustację wina!
Rękodzielne wianki wykonane z różnego rodzaju naturalnych materiałów są hitem dekoracyjnym ostatnich lat! Poza tym jest to dobry sposób na twórczy relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków!
Wykonamy wianki na słomianych podkładach z wykorzystaniem suszonych kwiatów i traw pampasowych. Jako elementy dekoracyjne pojawią się na wiankach naturalne dodatki, takie jak kłosy, suszone trawy i gałęzie, eukaliptus, wstążki oraz inne elementy dekoracyjne.
Gwarantujemy przyjemną atmosferę, przepyszne winko, miłe pogawędki, fotorelację oraz piękne wianki na koniec!
📍 A CO Z DEGUSTACJĄ?
Cała impreza organizowana jest na winnicy (w plenerze), dlatego nie mogło się obyć bez spróbowania win. Będziemy degustować dwa czerwone wina Monarch i Rondo oraz wyjątkowego czerwonego Pet-nata. Z racji tego, że jesień już będzie pełną parą, rozpalimy ognisko, które rozgrzeje atmosferę.
📍 GDZIE?
Winnica Katarzyna
ul. Główna 112a Św. Katarzyna (8km pod Wrocławiem)
📍 KIEDY?
10.10
📍 ZACZYNAMY O GODZINIE
14:00
 
📍 CZAS TRWANIA:
Warsztaty 2h
Degustacja i ognisko 1,5-2h
📍CENA WARSZTATÓW
230zł
W cenie warsztatów zapewniamy materiały i elementy dekoracyjne potrzebne do stworzenia wianków, wino, poczęstunek i ognisko
No i oczywiście każdy uczestnik warsztatów zabiera swój wianek ze sobą do domku!
◾◾◾◾◾◾ I N F O
📍 Zapisać się można przez Facebooka pisząc wiadomość do Winnica Katarzyna lub telefonicznie pod nr. 571 378 333
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Obowiązuje zaliczka w wysokości 50% kwoty warsztatów 115 zł.
Ważna informacja. Jeżeli okaże się, że w tym dniu zaskoczy nas zła pogoda warsztaty zostaną przełożone na inny dzień. W takiej sytuacji jeśli ktoś nie będzie chciał wziąć udziału w innym terminie zostaną zwrócone pieniądze.
Istnieje możliwość wykupienia voucher na prezent.
 
źródło: https://www.facebook.com/events/260179879334111/