.
Degustacja Win z Domu Charbielin. Ferment

Degustacja Win z Domu Charbielin. Fermentdegustacja
Kiedy
2024-03-09 18:00
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

O otwarciu tej winnicy było głośno na długo zanim na rynku pojawiło się ich pierwsze wino. Dom Charbielin - na ich PREMIEROWĄ DEGUSTACJĘ zapraszamy w marcu do Fermentu!

Jak zawsze degustacje polskich win prowadzimy w formie rozmowy z przedstawicielem winnicy. Tym razem w rozmowie z Tomaszem weźmie udział Marian Wiktorski. Pasjonat i entuzjasta wina. Z branżą winną związany od ponad dekady. Chce popularyzować polskie wino, przede wszystkim wśród polskich konsumentów, ale również pośród sommelierów i profesjonalistów. Jego celem jest stworzenie marki polskiego wina która będzie rozpoznawalna także poza granicami naszego kraju.

O WINNICY:

To jeden z największych producentów wina w Polsce. Winnica zlokalizowana jest u podnóża Biskupiej Kopy, najwyższego szczytu Gór Opawskich. Dom Charbielin skupia się głównie na białych odmianach (80% nasadzeń), m.in. souvignier gris, riesling, chardonnay, muscaris i johanniter. Winnica prowadzona jest w kulturze ekologicznej. W winiarni powstają głównie wina spokojne i musujące.

WinLista, czyli co degustujemy:

Dom Charbielin C Souvignier Gris 2023
Dom Charbielin C Muscaris 2023
Dom Charbielin C Solaris 2023
Dom Charbielin Wysokie C Johanniter 2022
Niespodzianka

CENA: 100 zł

KUP BILET ONLINE: https://app.evenea.pl/event/charbielinferment/

lub

ZAREZERWUJ BEZPOŚREDNIO:

535 995 170 | ferment@lubicz40.pl

Do zobaczenia w Fermencie!

 

źródło: https://www.facebook.com/events/735741605173134/