.

Enoportal poleca!!!

degustacyjnie sprawdzone

Winnica

Nad Jarem

Powierzchnia

1,00ha

Rok zał.

2009
Promowana
Degustacje Noclegi Posilki Zwiedzanie

O nas

Winnica Nad Jarem to hektarowa winnica Sylwii i Mateusza Paciura. Znajduje się w miejscowości Złota zaledwie 5 km od Sandomierza przy głównej trasie na Kraków. Od 2009 roku góruje na południowym stoku z przepięknym widokiem na dolinę Koprzywianki i Wisły. Winnica, jako druga w regionie, rozpoczęła sprzedaż swoich win w 2013 roku, które od początku zostały docenione przez koneserów i ekspertów winiarskich w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Winiarstwo wciągnęło ich do tego stopnia, że postanowili przenieść się z Kielc w swoje rodzinne strony, by móc w pełni zająć się winoroślą i produkcją wina.

Chętnie przyjmują i oprowadzają turystów indywidualnych i grupy autokarowe. Degustacjom wina często towarzyszy deska serów lokalnych, swojska wędlina i ciasto domowe. Właściciele organizują również imprezy integracyjne przy ognisku czy grillu.

Oferta

Oferta winnicy Nad Jarem polega na oprowadzaniu osób indywidualnych i grup zorganizowanych po winnicy, zaponania z uprawą winorośli i produkcją wina, deogustacją win w altanie przy winnicy często z deską serów lokalnych,swojską wędliną,ciastem domowym. Ta winnica  jest idealnym miejscem na spotkania integracyjne, czy uroczystości rodzinne przy grillu czy ognisku. Każda degustacja większych grup uzganiana jest indywidualnie.

Już niebawem będą dostępne pokoje noclegowe dla enoturystów. Do dysyspozycji gości będzie 6 pokoi z łazienkami i wspólną kuchnią do  przygotowania posiłków.

Gdzie jesteśmy?

Województwo:

Świętokrzyskie

adres:

Złota 161 A, 27-650 Samborzec, woj. świętokrzyskie

telefon:

668 101 448

mail:

spaciura@op.pl

media:

Zdjęcia

Uprawiane szczepy/odmiany

Regent, Zweigelt, Rondo, Hibernal, Pinot Blanc, Seyval Blanc, Muscat Odeski, Muscaris, Souvignier Gris