.
aktualnosc obraz

Kamperem po polskich winnicach.

29 czerwca 2021 16:46

Ponad pięćdziesiąt polskich winnic może i chce przyjmować u siebie skamperyzowanych enotursytów.Enocaravaning to bardzo przyjemna i wygodna forma wakacyjnej przyjemności. Nic dziwnego, że również w polskich winnicach coraz częściej pojawiają się komperowi enoturyści…

Na początku sezonu enoturystycznego razem z CampRest wybraliśmy się na wycieczkę po Dolnym Śląsku, żeby sprawdzić winnice kaper-friendly i przygotować gotową trasę dla miłośników caravaningu i wina.

Efekt naszej pracy – e-przewodnik SZLAKIEM WINNIC DOLNEGO ŚLĄSKA właśnie pojawił się na GdzieKamperem.pl

W przewodniku znajdziecie nie tylko gotową, bardzo dobrze opracowaną i opisaną trasę kamperową po winnicach dolnego śląska, ale również rady eno-caravaningowe. Na końcu przewodnika zebraliśmy również namiary na wszystkie polskie winnice kamper-friendly z bazy EnoPortalu.

 

Dla wszystkich czytelników EnoPortalu jest dostępny za darmo ze specjalnym kodem zerującym: „WINO”.

 

 

 

Bardzo dziękuję Kasi i Piotrowi z CampRest za wspólną pracę. Przygotowywanie tego przewodnika to była czysta przyjemność. Absolutni profesjonaliści w pracy i eksperci w dziedzinie caravaningu, a do tego miłośnicy wina i enoturystyki. Po naszej wyprawie na Dolny Śląsk pokochali polskie winnice i… to dopiero początek ich eno-przygody.

Już teraz mogę Wam obiecać, że będzie się działo!