.
aktualnosc obraz

Dlaczego warto być na EnoPortalu?

27 listopada 2020 11:02

Sezon zimowy to bardzo dobra pora na to, żeby warto pomyśleć o promocji winnicy i przyszłym sezonie enoturystycznym.Rok 2020 pod wieloma względami okazał się wyjątkowy. Nie zawsze napawał optymizmem. Zmuszał do odkrywania nowych ścieżek, na których jedni radzili sobie lepiej inni gorzej. Tym bardziej warto nadrobić zaległości i dobrze przygotować się do roku przyszłego.

 

EnoPortal działa niezmiennie od ponad trzech lat; nie tylko jako multimedialny drogowskaz enoturytyczny, ale również jako wszechstronny i obszerny, wirtualny przewodnik po świecie polskiego winiarstwa. Korzysta z niego codziennie wielu miłośników rodzimego wina i winnicznych podróżników. Naprawdę warto być w tej eno-bazie.

 

Wyobraźmy sobie idealny świat enoturysty, w którym wszystkie polskie winnice i ich oferty może znaleźć w jednym miejscu...

Wyobraźmy sobie idealny świat konsumenta, w którym znakomita większość polskich win jest zebrana i opisana w jednej bazie…

 

Od tych ideałów dzieli nas jeszcze sporo pracy, ale już teraz EnoPortal jest największym i najobszerniejszym zbiorem informacji na temat polskiego winiarstwa.

 

 

Wszyscy znajdujący się w bazie producenci mają możliwość dowolnej edycji i aktualizacji podstron swoich winnic.

Nową winnicę można bardzo łatwo dodać do bazy: https://enoportal.pl/winnice/dodaj/

Równie łatwo można dodać wydarzenie do eno-kalendarza: https://enoportal.pl/wydarzenia/dodaj/

 

EnoPortal promuje polskie winiarstwo i enoturystykę, buduje dobrą kulturę wina i obiektywnie pokazuje to co mamy najlepszego; miejsca, wydarzenia, ludzi, wino. Bardzo chętnie wspiera medialnie i merytorycznie wszystkie ciekawe eno-przedsięwzięcia – pomaga i doradza.

 

Zachęcam do kontaktu i współpracy.