.
Piknik SlowWine w Winnicy JURA 15 sierpnia

Piknik SlowWine w Winnicy JURA 15 sierpniaw winnicy
Kiedy
2020-08-15 12:00
Lokalizacja
Winnica Jura
Organizator
Winnica Jura
Dostępność
publiczne
Wstęp
wolny
Media
facebook

Przywieźcie koce, leżaki, krzesełka, parasolki i kosze piknikowe a spędzicie miłe popołudnie pośród naszych latorośli z bajecznym widokiem na okolicę i góry. My zatroszczymy się się o wina - nasz musujący i inne z nowego rocznika 2019. Będą też pyszne sery dojrzewające od Baba Jagła (już przez nas przetestowane!) idealnie nadające się do naszych win!

Dla dzieciaków będzie przyczepka traktora na którą można wejść (niestety z powodu pandemii nie ma przejażdżek)

Ponadto, zapraszamy na dobry spacer po naszej winnicy! A dla tych co chcą wiedzieć więcej, o 14:00 nasz winiarz opowie o tym jak w tym sezonie nam rosną latorośle i jakie robimy wina.

Wstęp bezpłatny. Parking na polanie pod winnicą. Wszystkie zwierzęta pod opieką mile widziane :)

UWAGA! Nasz piknik to impreza plenerowa i jako tako jesteśmy zdani na pogodę - najlepiej proszę sprawdzić 2 dni wcześniej czy data imprezy nie uległa zmianie. UWAGA2! Często ludzie myślą, że jak jest ładna pogoda to piknik musi się odbyć. Pogoda to jedno, drugie to, że grunt musi być suchy (czyli słonecznie, bez deszczu kilka dni poprzedzających piknik) - inaczej nie rozłożycie koców, wszędzie będzie błoto a samochody ugrzęzną na polanie. Znowu, najlepiej sprawdzić 2 dni wcześniej tutaj, na naszej stronie FB. Będziemy informować.

------ Ważne Informacje Dotyczące COVID-19: -------

1. Według zaleceń, prosimy rozkładać swoje koce, leżaki, krzesełka, etc w odległości minimum 2 metrów od innych osób (nie dotyczy rodziny lub osoby mieszkające razem)
-------------------------------------------------------------

Jak dojechać?

Znajdujemy się 20km na zachód od Krakowa (30 minut od Rynku Głównego) oraz 58km na wschód od Katowic (szybki dojazd A4). Najlepiej wpisać Winnica Jura w Google a pokaże się mapka z zaznaczoną winnicą.

Sama winnica znajduję się w miejscowości Rybna (za Liszkami) przy ulicy Winnica :) Najlepiej jechać ulicą Wrzosową aż dojedziemy i skręcamy w ulicę Winnica (jest tylko jeden skręt pod górę).

Dodatkowo, z Krakowa kursuje także autobus miejski nr 269 do Rybnej (przystanek obok Delikatesy Centrum). Z Przystanku, trzeba przejść około 2km ulicą Wrzosową do winnicy.

Dodatkowe pytania? Zadzwoń 509 788 676. To będzie fajny piknik :)

 

źródło: https://www.facebook.com/events/353515008973443/