.
Piknik jazzowy w Winnicy Dwórzno 8.08 z Soul Town Leaders

Piknik jazzowy w Winnicy Dwórzno 8.08 z Soul Town Leadersw winnicy
Kiedy
2020-08-08 11:30
Lokalizacja
Winnica Dwórzno
Organizator
Winnica Dwórzno
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

Po ogromnym sukcesie naszego ostatniego koncertu serdecznie zapraszamy Państwa na koncert Soul Town Leaders w największej winnicy na Mazowszu, zaledwie 40 km od Warszawy. Zwiedzanie winnicy przy akompaniamencie oryginalnej muzyki jazzowej to obowiązkowe wydarzenie dla każdego miłośnika jazzu i dobrego wina. Tym razem na naszej scenie zagości plejada gwiazd!

W programie:
- Zwiedzanie winnicy i przetwórni
- Degustacja polskiego wina (i powitalny drink)
- Piknik na łonie natury
- Plenerowy koncert jazzowy Soul Town Leaders
- Degustacja win ze zbiornika w towarzystwie gwiazdy (Pakiety VIP)

Przy zakupie pakietów VIP nasi goście będą mogli poznać muzyków w ramach meet&greet i w ich towarzystwie spróbować przedpremierowo nowych roczników wina z Dwórzna, prosto ze zbiornika.

NOWOŚĆ! TRANSPORT:

Przy zakupie biletu prosimy podać opcję dojazdu. W odpowiedzi na liczne głosy oferujemy Państwu możliwość wynajęcia autokaru. Autokar startuje spod Pałacu Kultury w Warszawie od strony ul. Emilii Plater o 10:30 lub ze stacji BP na Okęciu vis a vis sklepu OBI o 10:50. Prosimy o zaznaczenie opcji powrotu - 18:00 zaraz po koncercie lub o 21:00 po afterparty. Wstęp do autokaru na podstawie nazwiska. Cena transportu autokarem w obie strony - 39 zł/os.

Bilety:
https://sklep.dworzno.pl/pl/p/Piknik-jazzowy-w-Winnicy-Dworzno-8.08-z-Soul-Town-Leaders/102

Wystąpią:
- Michał Sołtan - gitara, wokal
- Christopher Li'nard Jackson - bas
- Rafał Dubicki - trąbka
- Kamil Barański - klawisze
- Kacper Sędek - perkusja

Michał Sołtan - wokalista, gitarzysta, performer i producent. Absolwent Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Zdobywca ,,4 x TAK” w 9 edycji programu telewizyjnego ,,Must Be The Music. Tylko Muzyka”, lider zespołu Imagination Quartet, z którym grał koncerty na festiwalach jazzowych w Chinach, Niemczech, Danii i Polsce. W czasie kwarantanny pobił rekord krótkich występów balkonowych, czyli prawie 60 dni wychodził bez przerwy na balkon, by umilić własnymi i nie tylko piosenkami czas sąsiadom.

Christopher Li'nard Jackson - basista, wokalista, producent i autor piosenek. Jako Li'nard Many Moods jest legendą działającego środowiska funkowego w Nowym Jorku. Współpracował z m.in. Ronald Bell (Kool And The Gang), The Fugees, Larry Carlton, Jay Beckenstein, Patti LaBelle. Grał prywatne koncerty m.in. dla Prince, Heidi Klum, Diana Ross, George Benson.

Rafał Dubicki - absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi muzykami np.: Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendowsky i wielu innych. W 2019 roku nagrał i wydał autorską płytę "Story About Emotions" w wydawnictwie Soltan Art Group.

Kamil Barański - klawiszowiec, pianista, muzyk sesyjny, producent muzyczny, aranżer, akompaniator.
Członek zespołów Maryli Rodowicz, Magdy Steczkowskiej, Mateusza Krautwursta, grupy Śrubki Michała Jurkiewicza. Kierownik muzyczny cyklu Blues Symfonicznie Marzeny Ugornej oraz zespołu Nataszy Urbańskiej.

Kacper Sędek
W wieku dwóch lat rozpoczął grę na perkusji. Obecnie kończy szkołę muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Do tej pory Kacper współpracował/współpracuje z artystami takimi jak: Ewelina Flinta, Bartek Królik, Michał Sołtan, Li’nard Jackson. W 2018 roku wygrał Warszawskie DRUM BATTLE, dzięki czemu odbył konsultacje ze światowej sławy perkusistką Aniką Nilles.

HARMONOGRAM:

11:30-13:00 - Przywitanie gości powitalnym kieliszkiem wina

13:00-14:00 - Spacer po winnicy i zwiedzanie przetwórni

14:00-15:00 - Degustacja wina z Dwórzna na łonie natury

15:00-16:00 - Spotkanie z gwiazdami i przedpremierowa degustacja win ze zbiornika (pakiet VIP) oraz przerwa na piknik w plenerze

16:00-17:00 - Koncert Soul Town Leaders

17:00 - Afterparty do zmroku

W czasie koncertu będzie również dostępny food truck, w którym można zjeść doskonały posiłek.

Bilety:
Bilet zwykły - 90 zł
Pakiet VIP - 120 zł

W cenie biletów:
- Drink powitalny
- Zwiedzanie winnicy
- Zwiedzanie przetwórni
- Degustacja wina z komentarzem
- Przedpremierowa degustacja win ze zbiornika w towarzystwie artystów (pakiet VIP)
- Plenerowy koncert Soul Town Leaders
- Piknikowe afterparty

Wstęp na koncert na podstawie nazwiska. Na miejscu otrzymają Państwo pamiątkowy bilet fizyczny.

Winnica Dwórzno, przez wielu nazywana „mazowiecką Toskanią”, to największa winnica na Mazowszu i jedna z większych w kraju. Wieś Dwórzno, położona zaledwie 40 km od Warszawy, jest miejscem czystym ekologicznie. Otulona lasami i granicząca z jeziorem miejscowość to wododział naturalnie oczyszczający się od tysiącleci. Dzięki tym wspaniałym warunkom i odpowiedniej glebie Winnica Dwórzno może pochwalić się produkcją doskonałej jakości wina, jednocześnie stanowiąc piękny kierunek enoturystyczny.

Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt:
609 509 333, 605 302 031
kontakt@dworzno.pl

 

źródło: https://www.facebook.com/events/259012615332661/