.
„Fine Dining w Plenerze” vol. 3

„Fine Dining w Plenerze” vol. 3w winnicy
Kiedy
2020-08-14 18:00
Lokalizacja
Winnica Wieliczka
Organizator
Winnica Wieliczka, Albertina Restaurant & Wine i Artur Bień
Dostępność
publiczne
Wstęp
bilety
Media
facebook

Fine Dining w Plenerze” vol. 3
Edycja: lato 2020
Albertina x Filipa18 x Winnica Wieliczka

Szanowni Państwo,
Już po raz drugi w tym roku chcieliśmy zaprosić was na kolację z cyklu Fine Dining w plenerze, gdzie w piątek 14 sierpnia 2020 roku szef Grzegorz Fic restauracji Albertina Restaurant & Wine przygotuje dla Państwa kolację na łonie natury.

Postanowiliśmy wrócić do miejsca, w którym wspólnie rozpoczęliśmy przygodę z kolacjami w plenerze. Zapraszamy was do Winnicy Wieliczka, lokalizacji naprawdę wyjątkowej. Położona jedynie 15km od Krakowa, ekologiczna i biodynamiczna winnica, tworzy wspaniałe wina z zachowaniem szacunku dla natury bez użycia chemii. Winnica została założona przez Agnieszkę Rousseau oraz Piotra Jaskółkę.

Tym razem do Grzegorza dołączy szef Marcin Sołtys z restauracji Filipa 18 Food Wine Art. Menu bazujące na lokalnych i świeżych produktach zostanie uzupełnione przez wina dobrane przez naszego sommeliera Jakuba Filipka.

Kolację rozpocznie aperitif w Restauracji Albertina, na ul. Dominikańskiej 3, skąd wyruszymy razem do Winnicy Wieliczka.

Wcześniejsza rezerwacja jest wymagana, liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata pełnej kwoty za kolację.
Osobą odpowiedzialną za organizację jest Artur Bień, który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.
Rezerwacje i dodatkowe informacje: mob. +48 570-136-720 lub mail: artur.bien@albertinarestaurant.pl

Transport na miejsce kolacji, jak i powrót, jest zagwarantowany w cenie biletu. Powrót do Krakowa planowany jest na godzinę 23:00.

Kiedy: piątek, 14 sierpnia 2020
Miejsce spotkania, wspólny wyjazd: Albertina Restaurant & Wine, ul. Dominikańska 3
Miejsce kolacji: Winnica Wieliczka
Cena: 350 PLN / os.

 

źródło: https://www.facebook.com/events/2414109168880745/